Apartmány Villa Liberty

ubytovanie Karlovy Vary
 

*** Apartmány Villa Liberty / ubytovanie Karlovy Vary

Apartmány Karlovy Vary Villa Liberty
Apartmány Karlovy Vary v secesnej vile z roku 1905, ktorá je chránenou architektonickou pamiatkou. Vila so záhradou je situovaná v centre kúpeľnej zóny Karlových Varov. Novo zrekonštruované apartmány majú ideálnu polohu v tesnej blízkosti liečivých prameňov a kúpeľných parkov s možnosťou využitia balené prevádzok a stravovacích zariadení v bezprostrednom okolí. Zaparkovať môžete pohodlne na dvore vily.

Villa Liberty ubytovanie:
Apartmán 1 - je novo zrekonštruovaný o velkosti 35m2, s pôvodnou secesnou štukovou výzdobu stropov a s nádherným výhľadom na okolité kúpeľné lesy a čarovnú architektúru kúpeľných domov. V apartmáne je veľká izba s dvojposteľou, plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom (130x80cm) a WC. Možnosť prístelky pre jednu osobu alebo zapožičanie detskej postieľky. Pripojení na internet, televízia, SAT, CD / DVD prehrávač, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, sendvičovač a ďalšie potrebné vybavenie kuchyne.

Apartmán 2 - je tiež zrekonštruovaný, o velkosti 75m2, nachádza sa v prízemí vily. Apartmán poskytuje výhľad do záhrady a na okolité vily, je vybavený 2 spálňami a obývacou izbou s kuchynským kútom, bezbariérovou kúpeľňou s vaňou a priestranným sprchovacím kútom (120x90cm) a WC. Tak ako u apartmánu 1 je tu možnosť prístelky alebo zapožičania detskej postieľky, vybavenie je podobné.

Villa Liberty apartmány v Karlových Varoch Stravovanie:
V apartmánoch hostia majú možnosť si sami variť. Ale je tu aj možnosť sa pekne prejsť a neďaleko sa nachádza pekná a útulná reštaurácia.

Karlovy Vary Lokalita:
Krále Jiřího 10, Karlovy Vary, Villa Liberty Apartmány sa nachádzajú v pokojnej historickej časti mesta, v blízkosti kúpeľných parkov a lesov, ruského pravoslávneho kostola a kúpeľných kolonád a prameňov, zároveň je v dosahu obchodné a administratívne centrum mesta. Výhodná poloha apartmánov (cca 500 m od hlavnej kolonády a 300m od obchodnej zóny) je ideálna pre všetkých návštevníkov Karlových Varov. Môžete využiť neďaleký otvorený aj krytý termálny bazén, saunu, balneo prevádzky kúpeľných domov a kultúrne zariadenia hotela Thermal (5min. chôdze).
Apartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Služba na recepcii je 24 hodínApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - možnosť pripojenia na internetApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - k dispozícii letná terasaApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Izby s vlastnou toaletouApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - v izbach je telefonApartmány Karlovy Vary Villa Liberty - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: